• Новак
  • -5 %
20pcs Мешавина Боја Кармин Куршум Вибратор Водоотпорен Патување Џеб Ракета Мини Massager Усна Стап Vibrating Секс Играчки за Жени

20pcs Мешавина Боја Кармин Куршум Вибратор Водоотпорен Патување Џеб Ракета Мини Massager Усна Стап Vibrating

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка


20pcs Мешавина Боја Кармин Куршум Вибратор Водоотпорен Патување Џеб Ракета Мини Massager Усна Стап Vibrating Секс Играчки за Жени
Висок квалитет на еколошки АБС материјал, меки, удобни Лесно да се носат, патување големина која може да се користи вибратор massager во секое време секаде Кармин облик дизајн, добро скриени. Ослободување од работа стрес проблем како што глувчето рака, технолошки вратот, грбот болка и така натаму Димензии : Должина : 4.5 инчен/11.4 cm. Дијаметар : 0.9 инчен / 2.3 см Моќ од 1 x AAA батерии ( не се вклучени ) Боја : Виолетова/Сино/Red/Злато
Карактеристики :
1.Кармин вибратор најновите и повеќето стилски, најлесниот, многу удобен за носење, повеќето тајни и најновите производ , уживајте во прекрасно искуство!
2.Може да се користи на лицето, челото, вратот и на женски дел. Вибрациона масажа може да се промовира циркулацијата на крвта.
3.За да се подобри процесот на сексуалниот одговор на физикална терапија, здравствените удобност, зголемување на забава и да се подобри квалитетот на животот цел.
Пакет Содржина :
20 x Кармин вибратор (мешавина на бои)

Спецификацијата

Тип На Објект:
Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Бренд Име:
chialstar
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Пластични
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
4 colors lipstick vibrator
Тип:
куршум
Број На Модел На:
CGV087*5
боја:
Виолетова,Сина,Црвена,Златна
Количина:
20pcs/многу

Со стоката дадена додека купуваат