• Новак
  • -16 %
Нова жешка gunmetal 12 накит боја мали огромен метал анален монистра задник plug дилдо јајце Вибратор поставите возрасни секс играчки за мажи жени

Нова жешка gunmetal 12 накит боја мали огромен метал анален монистра задник plug дилдо јајце Вибратор поставите

DEN 420.00
DEN 499.20

Достапност
Достапно за нарачка


Нова жешка gunmetal боја метал анален монистра задник plug дилдо јајце Вибратор возрасни секс играчки за мажи жени неколку
Спецификација :
1pcs мали димензии plug големина : 28mm*72mm Суровини : Alluminum легура
1pcs средни plug големина : 34mm*82mm Суровини : Alluminum легура
1pcs 10 брзина јајце Вибратор 1*AAA Батерија (со исклучок)
За аналниот приклучокот, постојат 12 бои на гем за да изберете како на сликата подолу

Спецификацијата

боја:
Бел дијамант, Црн дијамант, шарени гем, светло розева боја дијамант, темно розев дијамант, црвен дијамант, светло виолетова гем, темно виолетова гем, светло зелена гем, темно зелени дијамант, светло сина скапоцен камен, темно сина скапоцен камен
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
normal
Број На Модел На:
1 сет
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Со стоката дадена додека купуваат