• Новак
  • -10 %
Чипка Убавина Чипка Метал Cutting Умира Stencils Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

Чипка Убавина Чипка Метал Cutting Умира Stencils Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает

DEN 216.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Количина : 1x Сечење Умира Материјали : Челик метална Боја : сребро сребро Големина(aprrox) : 10.6*12.1 cm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради рачни мерења - Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик - Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе - да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Спецификацијата

Број На Модел На:
D395
Шаблон Тип:
Цвет

Со стоката дадена додека купуваат