• Новак
  • -5 %
МЕТАЛ CUTTING УМИРА Б Подарок Бележник Картичката Албум Хартија, Занает Дома Декор Втиснување Матрицата Удар Y44

МЕТАЛ CUTTING УМИРА Б Подарок Бележник Картичката Албум Хартија, Занает Дома Декор Втиснување Матрицата Удар

DEN 172.00
DEN 181.44

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Материјал : метал Челик
Умира Големина(aprrox) : големина : 14.5*4.6 cm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см
Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење
- Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик
- Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе
- Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Спецификацијата

Бренд Име:
Ann&stalwart
Број На Модел На:
y44

Со стоката дадена додека купуваат