• Новак
Умира scrapbooking Летање Авионот метал Cutting умира втиснување занает нови 2017 DIY Scrapbooking марки Картички-Карта во донесувањето Одлуки Stencils

Умира scrapbooking Летање Авионот метал Cutting умира втиснување занает нови 2017 DIY Scrapbooking марки Картички-Карта

DEN 197.76

Достапност
Достапно за нарачка


Умира scrapbooking Летање Авионот метал Cutting умира втиснување занает нови 2017 DIY Scrapbooking марки Картички-Карта во донесувањето Одлуки Stencils
Количина : 1pc/многу
Материјал : метал Челик
Боја : сребрена како Големина на слика(aprrox) : како слика Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради рачни мерења - Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик - Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе - да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини OEM услуга прифатливо.
Превозот : Ние ќе брод во точка(а) во рок од 7 работни дена по плаќање.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. Ако не ја добиете вашата стока по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе асистент можете да го реши проблемот. Напомена : За Кина Пост Воздух Mail Тоа обично се 10-60 работни дена да пристигне(и Превозот во Бразил трае околу 30 до 90 дена). За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Тоа обично трае 14-90 работни дена да пристигнат. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина. Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран. Политика на враќање : се Враќа прифатени во рок од 15 Дена по парцела пристигнување. Повратни информации : Ако на производи и услуги од нас се задоволни, вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на Детални Продавачот Рејтингот е многу добредојдена и ценета!!. Ние ќе остави позитивни повратни информации по приемот на позитивни повратни информации од вас. Кога ќе стапка на превозот дел , ве молиме да ги меѓународен бизнис во предвид. Имаме за цел на за да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за чувства и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе бидеме среќни да асистент вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на тебе како порано што е можно, меѓутоа, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да ви одговори веднаш. Ве молиме да дадете 24 деловни часа за нас да се направи одговори,ви благодариме за разбирањето.

Спецификацијата

Бренд Име:
SweetyCraft
Број На Модел На:
Умира scrapbooking Летање Авионот
Шаблон Тип:
Животните
Име на производ:
Летање Авионот метал Cutting умира
Производот употреба:
Хартија, Занает Scrapbooking албум deocor
Место на Потекло:
произведено во Кина

Со стоката дадена додека купуваат