• Новак
  • -25 %
48 компјутери/многу нови Лебдат Шише мини хартија налепница пакет DIY дневник декорација налепница албум scrapbooking

48 компјутери/многу нови Лебдат Шише мини хартија налепница пакет DIY дневник декорација налепница албум scrapbooking

DEN 56.00
DEN 74.88

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : ПВЦ
Пакет големина : 9 * 9cm
Лепило : ДА
Функција : Албум налепница ,Scrapbooking decal, Запечатување налепница итн.
Пакет : 48 x хартија налепница /торба

Спецификацијата

Број На Модел На:
&
Материјал:
ПВЦ

Со стоката дадена додека купуваат