• Новак
  • -9 %
PANFELOU Метал занает Назад на коњ хартија умре сечење умира за Scrapbooking/DIY Божиќ свадба на ноќта на Вештерките картички

PANFELOU Метал занает Назад на коњ хартија умре сечење умира за Scrapbooking/DIY Божиќ свадба на ноќта на Вештерките

DEN 35.00
DEN 38.40

Достапност
Достапно за нарачка


Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник/DIY
Ве молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

Спецификацијата

Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Број На Модел На:
PF928
Бренд Име:
PANFELOU
Материјал:
Еколошки материјали
боја:
Сребро.
Штетни Супстанции:
Никој
Употреба:
DIY
празнична:
Божиќ ноќ на Вештерките свадба

Со стоката дадена додека купуваат