• Новак
  • -10 %
Ние семејство Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

Ние семејство Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает

DEN 73.00
DEN 81.12

Достапност
Достапно за нарачка

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Сечење Умира Големина : 6.5x3.9cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Шаблон Тип:
Буква,Неправилни Слика
Број На Модел На:
D112

Со стоката дадена додека купуваат