• Новак
400 Компјутери/многу БлагодарамBlack & White Бронзирање на Работ Занает Хартија Запечатување Етикета Налепница За DIY Подарок Продавници Свадба Партија Декорација

400 Компјутери/многу БлагодарамBlack & White Бронзирање на Работ Занает Хартија Запечатување Етикета Налепница

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>
Материјал : Хартија
Тежина : околу 110.0 g/многу
Големина : како фотографија
Количина : 1 lot=400 парчиња.
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Спецификацијата

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
C197
Материјал:
Хартија

Со стоката дадена додека купуваат