• Новак
400 Компјутери/многу Елитното Барок Бронзирање Стил Цвет Љубов Животни Романса Запечатување Етикета Налепници За Свадба Продавници за рачно изработени Украси

400 Компјутери/многу Елитното Барок Бронзирање Стил Цвет Љубов Животни Романса Запечатување Етикета Налепници

DEN 632.16

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Хартија
Тежина : околу 117.0 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 lot=400 парчиња
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Спецификацијата

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
C193
Материјал:
Хартија

Со стоката дадена додека купуваат