• Новак
  • -39 %
Ребека Бразилецот Длабоко Бран Не Remy Човечка Коса Ткаат Снопови 100g Ombre Боја За Коса Салон Екстензии T1b/бургундија Црвена

Ребека Бразилецот Длабоко Бран Не Remy Човечка Коса Ткаат Снопови 100g Ombre Боја За Коса Салон Екстензии T1b/бургундија

DEN 831.00
DEN 1362.72

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Протегала должина:
18inches, 14inches, 16inches, 12inches, 10inches
Бренд Име:
Ребека мода
Апликација Тип:
Шие-во
Најкус Коса Дел:
Број На Модел На:
ПРИРОДАТА ДЛАБОКО БРАН T1b/burg
Текстура:
Длабоко Бран
Bleachability:
Ниво 6
губење на тежина:
100g(+/-5g)/пакет
Материјал:
100% ЧОВЕЧКА КОСА
За Целосна Главата:
3-4 снопови да се направи целосна главата

Со стоката дадена додека купуваат