• Новак
  • -5 %
Електрични возбудлив орев пиштол ЕРА-M10 електрични возбудлив пиштол plug-во електрична капа пиштол возбудлив алатки 220V

Електрични возбудлив орев пиштол ЕРА-M10 електрични возбудлив пиштол plug-во електрична капа пиштол возбудлив

DEN 12221.00
DEN 12864.00

Достапност
Достапно за нарачка


Електрични возбудлив орев пиштол ЕРА-M10 електрични возбудлив пиштол plug-во електрична капа
пиштол возбудлив алатки 220 V
Сликата покажува :
Опис :
Рели : 110 NM
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Answer : ___________________________ Note : Ова не-индустриски одделение, доколку обемот на работа е само препорачува од страна на пневматски целосно автоматски
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Моќност Тип:
Електрични Занитвам Пиштоли
Riveter Пиштол Тип:
Занитвам Орев Пиштоли
Број На Производ:
FL1941
митинг:
110NM
Напон:
220V
Фреквенција:
50Hz

Со стоката дадена додека купуваат