• Новак
  • -23 %
6 КОМПЈУТЕРИ/SET Мамка Зима Мраз Риболов Намамат 1.8 cm 2.3 g Мини Метал Доведе Главата Кука Мамка Jigging Риболов Справи со Риболов Мамка

6 КОМПЈУТЕРИ/SET Мамка Зима Мраз Риболов Намамат 1.8 cm 2.3 g Мини Метал Доведе Главата Кука Мамка Jigging

DEN 90.00
DEN 116.64

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики 100% Сосема Нов и Висок Квалитет детали за Производот : Мамка : мамка мамка / bionic форма Производот категорија : Лу Ya Боја : 6 боја, Големина : 15mm, 18mm Тежина : 1.1 g Употреба објект : Во замрзнати сезона, повеќето риби не јадат, во хибернација. Но крап ниска температура отпор силна, на температура од 4 степени целзиусови степени, се уште има хранење способност, па мразот фати го оценувате највисок од крапот, понекогаш, исто така, може да се фати крап. Покрај тоа, мраз мора да се намали во текот на мраз, отворени неколку прозорецот на мраз и надвор од вода, кислород ќе ја искористат можноста да се скрши мразот во вода, под оригиналниот тешка hypoxia состојба, харди крап ќе се плива на кислород е доволен мраз око, ако оваа вкусна мамка е гладен, крап не нека оди.
'

Спецификацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
циклус зона
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
мраз риболов мамка

Со стоката дадена додека купуваат