• Новак
  • -49 %
TSURINOYA Метал VIB Мамка 105mm/35g Saltwater Риболов Намамат Тешко Мамки Со BKK Куки Iscas Artificiais Swimbait Став Pesca

TSURINOYA Метал VIB Мамка 105mm/35g Saltwater Риболов Намамат Тешко Мамки Со BKK Куки Iscas Artificiais Swimbait

DEN 256.00
DEN 502.56

Достапност
Достапно за нарачка

TSURINOYA Метал VIB Мамка 105mm/35g Saltwater Риболов Намамат Тешко Мамки Со BKK Куки Iscas Artificiais Swimbait Став Pesca Карактеристики :
1. Тип : Метал VIB
2. Боја : Како што е прикажано на сликата, може да биде мала разлика боја
3. Акција : Тоне
4. Држење На Телото : Брзо Пребарување И Бавно Пребарување Две Различни Тремор Држење На Телото
5. Нето тежина : 35g/парче
6. Должина : 105mm/парче
7. Куки : BKK Treble Кука пакетот вклучува :
1 Pc VIB Тешко ги Намамат

Спецификацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
TSURINOYA
Број На Модел На:
DW38-В
кука:
BKK Treble Куките
боја:
6 Бои Како Сликата Шоу
Должина:
105mm
Тежина:
35g/Pc
Arction:
Тоне
Очи:
3d очи
Тип:
Риболов Мами,Вештачки Мамки,Лажни Намамат
Стил:
Метал VIB Намамат Мамки
Целта риба:
Море Бас

Со стоката дадена додека купуваат