• Новак
11CM 14.3 G 4#куки 20pcs година isca artificiais 3d superficie Перде Crappie Minnow риболов Справи со варијабилна риболов намамат

11CM 14.3 G 4куки 20pcs година isca artificiais 3d superficie Перде Crappie Minnow риболов Справи со

DEN 855.36

Достапност
Достапно за нарачка


нови Риболов Намамат Тешко 11 CM 14.3 G 4#куки Мамка Свежи Плитки Вода Бас Перде Crappie Minnow се Справи со варијабилна намамат 20pcs бесплатен превозот
Бои : КАКО на Сликата
Тежина : 14.3 G
Должина : 11 CM
Нуркање длабочина : 0.6-1.8 M
Кука : #8 висок јаглероден челик кука
Пакување : Едноставен opp вреќа пакет
тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
непречено и брзо нуркачка акција
светли бои за да привлечат големи риби!
3 D очи се направи една моќна алатка за фаќање
Испорака Детали За :
Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Генерално превозот времето е помеѓу 15-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Повратни информации : Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација.Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам. Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Спецификацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
MI062
боја:
10 бои
Должина:
11cm
Тежина:
14.3g
Нуркање длабочина:
0.6-1.8 M

Со стоката дадена додека купуваат