• Новак
  • -21 %
Yernea 3 Компјутери/Многу Риболов Прачка Залак Аларми Риболов Ѕвона Род Аларм Менгеме Совет Клип Ѕвона Прстен Зелено Пластични Риболов Додаток

Yernea 3 Компјутери/Многу Риболов Прачка Залак Аларми Риболов Ѕвона Род Аларм Менгеме Совет Клип Ѕвона Прстен

DEN 49.00
DEN 61.92

Достапност
Достапно за нарачка


Yernea 3 Компјутери/Многу Риболов Прачка Залак Аларми Риболов Ѕвона Род Аларм Менгеме Совет Клип Ѕвона Прстен Зелено Пластични Риболов Додаток
Ако цел да достигне 5 долари. Ние ќе испратите побрзо превозот начин.
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет направени. Одлично за Љубителите на Риболов, лесни. Клипот на вашите риболов прачка може да се направи сте риба лесно. Со 2 ѕвона, ќе добиете силен сигнал на аларм кога рибите се залак на кука.
Карактеристики : Материјал : Метални+Пластика. Боја : Зелена. Тежина : Околу 8.4 г. Пакет Големина : 15 * 13 * 2cm / 5.9 * 5.12 * 0.79 инч. Пакет Тежина : 30 г.
Пакет Листата : 3 * Близнак Ѕвона Залак Алармот
Пријателски Забелешка :
Ве молиме да се биде внимателен на куките кога го користите. Бидејќи причината е прикажана,тука се и некои различни бои во реалните производи. Поради прирачник за мерење, има некои грешки,ве Молиме да се разбере, ви благодариме!
Услуга :
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay). Bolete ,QIWI, Moey Bookers, карти, Запад Унија, повеќе можности за плаќање ќе биде достапна
на Ali Express во иднина. Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ПОБРЗО.
Превозот
Во Светот Превозот. Освен некои оддалечена област. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата
превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 50 дена по
плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, w e ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!!
Повратни информации
Ние зависи од нашите Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Доколку ви се допаѓа нашата добра и услуги,
ве молиме да ни даде 5star повратни информации, ние ќе бидат ценети. Ако не сте задоволни, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви послужи
додека сте задоволни.
Контактирајте Со Нас
Доколку испратите e-mail на нас, во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа.
Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.

Спецификацијата

Бренд Име:
Yernea
Материјал:
пластични + метал
Тип:
Риба Бел/Alarm
Големина:
50 mm * 16 mm
боја:
Зелена
ОДГОВАРА ЗА:
Риболов прачка алармот
Повод:
Риболов употреба

Со стоката дадена додека купуваат