• Новак
  • -27 %
WDAIREN Високи Перформанси Морето Риболов Пол Висок Квалитет на Карбонски Влакна Телескопски Риболов Прачка 2.1/2.4/2.7/3.0/3.6 м pesca

WDAIREN Високи Перформанси Морето Риболов Пол Висок Квалитет на Карбонски Влакна Телескопски Риболов Прачка

DEN 999.00
DEN 1368.00

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики 1.Метални тркала седиште, со голема сила, повеќе солидна 2.Исклучителна порцелански ringhigh густина, добри топлина дисипација 3.Висок квалитет, употреба на нови растворање технологија 4.ЕВА се справи, не се лизга дише, многу удобно 5.Висока јачина на смола водич прстен за заштита на ззп, подобра заштита на риболов прачка
Големина на контракција должина(cm) делови тежина(g) пред дијаметар(mm) задниот дијаметар(mm) материјал 1.8 m 43.5 5 158 2.0 14 јаглерод+метал 2.1 m 43.5 6 187 2.0 15 јаглерод+метал 2.4 m 44.5 7 218 2.0 17 јаглерод+метал 2.7 m 45.5 8 247 2.0 19 јаглерод+метал 3.0 m 48.0 8 276 2.0 19 јаглерод+метал
ПАКЕТ :
1pcs род
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

Должина:
1.8 м, 2.1 m, 2.4 m, 2.7 m, 3.0 m
Тврдост:
Superhard
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Рок Риболов Прачка
Топ Дијаметар:
2mm
Бренд Име:
WDAIREN
Материјал:
јаглерод
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Должина:
1.8 m/2.1 m/2.4 m/2.7 m/3.0 m
Пакет:
1pc риболов прачка

Со стоката дадена додека купуваат