• Новак
  • -24 %
Mavllos Бавно Jigging Риболов Прачка C. W. 30-200g/80-300g Ultra Light Висока Јаглерод Кастинг Риболов Прачка Врти 45см Род се Справи со

Mavllos Бавно Jigging Риболов Прачка C. W. 30-200g/80-300g Ultra Light Висока Јаглерод Кастинг Риболов Прачка

DEN 3502.00
DEN 4607.52

Достапност
Достапно за нарачка


Род Модел : Бавно Jigging Род
Боја : Црна
Дел : 2
Должина : 1.95 М
Намамат тежина/ML : 30-200g
Намамат тежина/М : 80-300g
Влечете за вклучување/ML : 9 Kg
Повлечете Powert/M : 12 Kg
Се справи со должина : 57cm

Спецификацијата

Должина:
1.95 м
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река
категорија:
Намамат Род
Топ Дијаметар:
2mm
Бренд Име:
Mavllos
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
MRFJ01
Материјал:
јаглерод
Род Модел:
бавно jigging род
боја:
Црна
Дел:
2 дел
Должина:
1.95M
Намамат тежина/ML:
30-200g
Намамат тежина/M:
80-300g
Влечете за вклучување/ML:
9kg
Повлечете Powert/M:
12kg
Се Справи Со Должина:
57cm

Со стоката дадена додека купуваат