• Новак
  • -14 %
Резолуцијата Вода Капка Тркала Заштита Ракав Риболов Торба Врти Тркалото Baitcasting Риболов Ролна Торба Заштитни Случај Покрие Торбичка H

Резолуцијата Вода Капка Тркала Заштита Ракав Риболов Торба Врти Тркалото Baitcasting Риболов Ролна Торба Заштитни

DEN 167.00
DEN 194.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : - торба може да се користи се користи заедно со врти ролна на прачка. - Усвојување на елаборат за шиење процес и neoprene со еластичност. - Одговараат за контрола ролна и десната рака и левата рака. - Добро заштита на ролна од тресат, носат и солза секојдневно. - Лесно да ја отворите или затворите, дури и ролна со приложување на прачка. Спецификација : Материјал : Neoprene Големина : S/M/XL S : стан.12cmx10.8cmx7.5cm/4.72"x4.25"x2.95" М : стан.14cmx11.9cmx7.8cm/5.51"x4.69"x3.07" XL : стан.14.2cmx13.6cmx8.2cm/5.59"х5.35"x3.23" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Риболов Ролна Торба (без мало пакет)

Спецификацијата

Риболов Ленти Тип:
Baitcast Ролна
Број На Модел На:
2S11848
Бренд Име:
OOTDTY
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Риболов Метод:
Општи Риболов
Материјал:
Најлон
Големина:
app.12.5cmx12cm/3.15''x2.76''
боја:
Црна

Со стоката дадена додека купуваат