• Новак
  • -45 %
SHOU DIAO 28 Plaid Двојно Високо Квалитетна ABS Пластика Летаат Риболов Мамка Кука Складирање Кутија Водоотпорен Риба Додатоци

SHOU DIAO 28 Plaid Двојно Високо Квалитетна ABS Пластика Летаат Риболов Мамка Кука Складирање Кутија Водоотпорен

DEN 443.00
DEN 805.44

Достапност
Достапно за нарачка

Корисен за љубителите на риболов. Карактеристики : Висок квалитет АБС материјал, силна и носат-отпорни. 28 прегради за складирање повеќе мами. Двоен слој дизајн. Карактеристики : Материјал : АБС Боја : Зелена / Портокал (изборен) Точка Големина : Прибл. 20 * 11.5* 5cm / 16*9*5cm Објект Тежина : Околу. 410g / 310g Пакет Листа : 1 * Намамат Кутија Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. Ние ќе ви даде безусловна наплата на гаранција вашите права! Ве молиме не го иницираат спорови. 1.Превозот Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог Обично објектот ќе пристигне во 15-60 работни дена по превозот. За време на празникот сезони, може да се одолговлекува. 2.Повратните информации Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашите проблеми.

Спецификацијата

Бренд Име:
SHOUDIAO
Риболов Прачка Категорија:
Намамат Род
Род Должина:
Род Материјал:
Други
Позиција:
Река
Со Стигнале Нога или Не:
Yes
Со Backrest или Не:
Yes
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат