• Новак
  • -16 %
РИБА КРАЛОТ Јаглерод 1.8 M/2.1 M/2.4 M/2.7 M 3 Дел Намамат Тежина 10-30g Линија Тежина 5-25LB

РИБА КРАЛОТ Јаглерод 1.8 M/2.1 M/2.4 M/2.7 M 3 Дел Намамат Тежина 10-30g Линија Тежина 5-25LB

DEN 1132.00
DEN 1347.36

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Должина:
1.8 м, 2.1 m, 2.4 m, 2.7 m, 3.0 m
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Род
Топ Дијаметар:
2mm
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
3124
Бренд Име:
РИБА КРАЛОТ
Материјал:
јаглерод

Со стоката дадена додека купуваат