• Новак
55PCS Море Риболов Вештачки Риболов Намамат Комплет Вклучува Тешко ги Намамат Minnow/Попер со Светлосен Доведе Куки Кутија

55PCS Море Риболов Вештачки Риболов Намамат Комплет Вклучува Тешко ги Намамат Minnow/Попер со Светлосен Доведе

DEN 637.44

Достапност
Достапно за нарачка

55pcs Вештачки Риболов Намамат Комплет Вклучува Тешко ги Намамат Minnow / Попер со Светлосен Доведе Куки Кутија за Морски Риболов
Спецификации : Карактеристики :
- Мулти длабочината на пливање пребарување е погодна за мулти вода области.
- Да доведе кука модел е комплетна и погоден за широк спектар.
- Високи перформанси цена сооднос 55pcs риболов намамат одговараат.
- Со риболов кутија лесно да се носат и практични. Производ Листа Забелешка : под Влијание на инвентар и производство серија, индивидуални риболов мами стилови и бои ќе бидат малку различни, тоа е нормално, и ве молам не ми пречи тоа. 5pcs Намамат Тешко Мамка :
- 9g Grank(1pcs)
- 10g VIB(1pcs)
- 8g Minnow(1pcs)
- 8.5 г Молив(1pcs)
- 6.5 g Попер(1pcs) 14pcs Намамат Sequins :
- 10g Риба во облик на Куки(2 парчиња)
- 5g Фабрика Куки(2 парчиња)
- 8g Ананас Куки(2 парчиња)
- 5g Хиперболичен Куки(2 парчиња)
- 5g Dragonscale Куки(2 парчиња)
- 7g Школка Куки(2 парчиња)
- 2.5 g Коњ Устата Куки(2 парчиња) 36pcs Намамат Додатоци :
- Срце облик на Пластична Фолија(10pcs)
- Прозрачна Монистра(10pcs)
- Конектор(5pcs)
- Двоен Круг(10pcs)
- Мамката Кутија(1pcs) Пакет Тежина : 210 G / 7.41 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 195*95*30 ММ / 7.68*3.74*1.18 Инчи Мало Пакување : не, Не Пакување TOP_FHG_24 V Пакет Вклучуваат : 55 x Риболов Мами

Спецификацијата

категорија:
Лажни Намамат
Број На Модел На:
-
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Позиција:
-
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат