• Новак
  • -19 %
Toppory 2 ПАРЧИЊА/Многу Крап Риболов Мамка Фармацевт Thrower Boilies Ракети Лебди Фидер Кутија Опрема Пелети Носителот Справување со Алатки

Toppory 2 ПАРЧИЊА/Многу Крап Риболов Мамка Фармацевт Thrower Boilies Ракети Лебди Фидер Кутија Опрема Пелети

DEN 516.00
DEN 636.96

Достапност
Достапно за нарачка


започнете
крајот Toppory 2 ПАРЧИЊА/Многу Крап Риболов Мамка Thrower Boilies Ракети Лебди Фидер Кутија Опрема Пелети Носителот Крап Риболов Справи со Алатки
Висок квалитет на крап риболов мамка thrower
Лесно полнење и Не мамка фидер одлевање
Една рака манипулација
Лебдечки мамка thrower и с ull обемот да се пополни
2 парчиња*мамка thrower /многу

Спецификацијата

Материјал:
ABS Пластика
Тип:
Мамка Thrower
Големина:
length
Бренд Име:
Toppory
Тип:
висок квалитет на постоечкиот фрли мамка
Позиција:
Река,Езеро,резервоар за Вода
Материјал:
ABS
Модел:
TL124

Со стоката дадена додека купуваат