• Новак
  • -25 %
1Pcs wobbler crankbait 6cm 6.7 g Риболов мами пластични тешко вештачки намамат Костур риба pesca куки се справи со јапонија 8 бои ГОД-277

1Pcs wobbler crankbait 6cm 6.7 g Риболов мами пластични тешко вештачки намамат Костур риба pesca куки се справи

DEN 44.00
DEN 59.04

Достапност
Достапно за нарачка


Боја : 8 бои Должина : 6cm Тежина : 6.7 g Пливање Длабочина : 0.3 м - 0.9 м Производ материјал : пластични Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко пластични бои Пакување : OPP вреќа пакување

Спецификацијата

Бренд Име:
Proleurre
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Про-277
боја:
8 бои
Должина:
6cm
Тежина:
6.7g
Длабочината на пливање:
0.3 м - 0.9 m
намамат стил :
лебдечки wobbler
Пакување:
1 * Риболов Намамат

Со стоката дадена додека купуваат