• Новак
  • -20 %
HENGJIA 9G /7CM Бас Риболов Мами Чудак Мамка Crankbait се Справи со Пливаат мамка wobblers риболов јапонија Тешко Луди Риба Намамат

HENGJIA 9G /7CM Бас Риболов Мами Чудак Мамка Crankbait се Справи со Пливаат мамка wobblers риболов јапонија

DEN 52.00
DEN 64.80

Достапност
Достапно за нарачка


За нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина. Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите. ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна Картичка,преведување,Western Union, Money Gram,во моментот. Пратката 1. Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор. 2. Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Но, некои земји ќе треба повеќе денови спогодба за нивните обичаи. Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 3. Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани. Политика На Враќање 1. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA. 2. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. 3. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. 4. Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа. 5. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек. 2. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. 3. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. 4. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. 5. Ви благодариме за вашето купување.

Спецификацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
CB038
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA

Со стоката дадена додека купуваат