• Новак
  • -20 %
10pcs Метал Spinnerbait Лажица Риболов Мами Pesca Вештачки Риболов Справи 6.4 CM-6.8 G

10pcs Метал Spinnerbait Лажица Риболов Мами Pesca Вештачки Риболов Справи 6.4 CM-6.8 G

DEN 334.00
DEN 417.60

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерцето
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Spinners
Бренд Име:
HENGJIA
Количина:
10pcs
Тип:
метална лажица
кука:
Висок јаглероден челик Treble кука
длабочина:
0.3-0.9 m
Големина:
6.4CM-6.8G

Со стоката дадена додека купуваат