• Новак
  • -30 %
SHUNMIER Wk-011 Половина Прст Мажите Стп Водоотпорен Трајни Против Пролизгување Анти-Намалување на Четири Сезони Спортскиот Риболов Ракавици Изолирани Pesca

SHUNMIER Wk-011 Половина Прст Мажите Стп Водоотпорен Трајни Против Пролизгување Анти-Намалување на Четири Сезони

DEN 624.00
DEN 891.36

Достапност
Достапно за нарачка


риболов,pesca,риболов справи,Ракавици,мажите ракавици,жените ракавици,четири годишни времиња ракавици, Водоотпорен,СТП ракавици,риболов ракавици,спортски ракавици,ракавици салата,fullfinger,трајни ракавици,,против пролизгување ракавици,анти-намалување на ракавици,luvas,eldiven,pesca,luva,guantes Опис : Материјал : Еластична ткаенина, Хексагонални СТП Бран СТП
Место на потекло : Кина
Применливи објект : машки / женски
Производот цел : Риболов
Големина : L XL XXL
риболов,pesca,риболов справи,Ракавици,мажите ракавици,жените ракавици,четири годишни времиња ракавици, Водоотпорен,СТП ракавици,риболов ракавици,спортски ракавици,ракавици салата,fullfinger,трајни ракавици,,против пролизгување ракавици,анти-намалување на ракавици,luvas,eldiven,pesca,luva,guantes

Спецификацијата

боја:
Црвена
Големина:
XXL
Тип:
Половина Прст
Функција:
Против Пролизгување
Број На Модел На:
SMR-011
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SHUNMIER
боја:
Повеќе
Пол:
Мажи
Функција:
Анти-намалување на
функција pesca:
издржлив
Број На Модел На:
Број На Модел На
Тип:
Половина Прст
вид риболов:
Водоотпорен

Со стоката дадена додека купуваат