• Новак
  • -35 %
40g Аквариум Пчела Ракчиња Храна, се Хранат Benibachi Црвено Пчела Цреша Ракчиња Снег Natto Ракчиња Храна За Кристално Црвена Ракчиња Полжав

40g Аквариум Пчела Ракчиња Храна, се Хранат Benibachi Црвено Пчела Цреша Ракчиња Снег Natto Ракчиња Храна За

DEN 338.00
DEN 520.32

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и "ПОЗИТИВНИОТ 5 ЅВЕЗДИ" оценка. Некои клиенти се намали во екстра храна за shrimps пред тие да излезе за краток одмор. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.
Важна Забелешка :
1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.
Функција :
1, 100% Бенд нов и висок квалитет. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Спецификацијата

Големина:
1pcs
Број на брзини:
1
LCD дисплеј:
No
Напон:
110-240V
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
MEANGOOD
Мин Излез:
40g
Макс Излез:
40g
јачина:
40g
Материјал:
Снег Natto Ракчиња Храна
Type1:
Аквариум Црвено Пчела Ракчиња Храна
Type2:
Снег Natto Ракчиња Храна
Тежина:
40g
Модел:
SKU390

Со стоката дадена додека купуваат