• Новак
  • -25 %
Нови Јасно Полжав Стапица Аквариум Риба Резервоарот Растенија Planarian Leech Фати Средина

Нови Јасно Полжав Стапица Аквариум Риба Резервоарот Растенија Planarian Leech Фати Средина

DEN 75.00
DEN 99.36

Достапност
Достапно за нарачка

Јасно Полжав Стапица Аквариум Риба Резервоарот Растенија Planarian Leech Фати Нова Средина
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Специјален дизајн на ноктите може да се ползи во внатрешноста на центарот на само. Природно фати полжав и да се избегне штетни лекови за вашите риби и растенија. Со воздух дупка дизајн, лесно да се пушти воздух за тоне кон дното. Полжав Стапица само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Настава : 1.Отворете го горниот капак за да се врзат риболов линија со воздухот дупки за лесно сува отстранување. 2.Стави мамка во центарот и се покрива со горниот капак. 3.Стави стапица во долниот дел на вашата резервоарот вертикално. 4.Повлечете го на риболов линија за чистење на полжав. Карактеристики : Материјал : Пластични Големина : стан.6cmx4cm/2.36"x1.57" Боја : Јасно Бели Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Полжав Стапица

Спецификацијата

Големина:
app.6cmx4cm
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
полжав стапица
Бренд Име:
OOTDTY
Тежина:
28g

Со стоката дадена додека купуваат