• Новак
  • -31 %
Нерѓосувачки Челик Филтер Влезот Случај/Мрежа/Ракчиња Мрежи Вода Промена На Посебни/Аквариум Ракчиња Цилиндар Филтер Приливот Влезот Заштити 1

Нерѓосувачки Челик Филтер Влезот Случај/Мрежа/Ракчиња Мрежи Вода Промена На Посебни/Аквариум Ракчиња Цилиндар

DEN 57.00
DEN 82.08

Достапност
Достапно за нарачка

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Со Почит! Нерѓосувачки Челик Филтер Влезот Случај/Мрежа/Ракчиња Мрежи Вода Промена на Посебни/Аквариум Ракчиња Цилиндар Филтер Приливот Влезот Заштита на Мал калибар 12mm, погоден за различни водопад филтрација Голем дијаметар 16mm дијаметар за пренос дијаметар од околу 17 mm цевка Опис на Производот :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Мали meshes направи тоа може да се користи за замена на доводното филтер на надворешниот филтер или водопад филтер.Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да Додадете Желба Листа или Add to My Favourate Продавници за долгорочни односи. Пакетот Вклучува : 1 компјутер Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Да се избегне вдишување на слаба shrimps, спречување на големи остатоци вдишување кои ќе го блокира филтер систем. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.Врз основа на досегашното искуство. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор така може да се обидете да го решите вашиот проблем.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Спецификацијата

Големина:
S, L
Тип:
Риба
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Со стоката дадена додека купуваат