• Новак
  • -5 %
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Проверете Вентил У Облик Стаклена Цевка Вшмукување Чаша за Полнење За Риба Резервоарот Аквариум Проверете Вентил за да го Поставите CO2 Atomizer

Аквариум Стакло CO2 Diffuser Проверете Вентил У Облик Стаклена Цевка Вшмукување Чаша за Полнење За Риба Резервоарот

DEN 172.00
DEN 181.44

Достапност
Достапно за нарачка


Нов Аквариум CO2 Diffuser Проверете Стаклена Цевка Вшмукување Чаша за Риба Резервоарот Аквариум
Спецификации
Стакло Co2 Diffuser x 1
У Облик Стаклена Цевка x 1
Проверете Вентил x 1
Вшмукување Чаша x 1
Карактеристики
Економија лесен пакет за многу водни hobbyist.
Добивање Основни,Лесно, Едноставно, Нано,Добар Изглед
Пакет се вклучени : 1 Аквариум Co2 Diffuser
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. 2. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 1.Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. 2.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. 3.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

моќност:
Проверете Вентил Сет
Име На Производ:
co2 diffuser
категорија:
co2 atomizer

Со стоката дадена додека купуваат