• Новак
LICAH Saltwater Аквариум LED СВЕТЛО STD-2000 Слободни Shpping

LICAH Saltwater Аквариум LED СВЕТЛО STD-2000 Слободни Shpping

DEN 13824.00

Достапност
Достапно за нарачка


За Клиентите Внимание
НИЕ ќе се направи пакетот толку тешко и внимателно, за сега имавме продаваат стотина оваа светлина и над 99% беше никаков проблем, но во странство transort процес можеби се случи во мало виткање и кршење, Па кога ќе имаат поштарот, ве молиме проверете tha пакет и бидете сигурни дека нема проблем, ако било кршење случи вие не треба да се прифати пакетот и знак за тоа, може да се направи на спорот за конкретна компанија, тогаш ние може да се тврди тоа и да испратите некое ново една за да ви. Плаќање :
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од `1~2 дена од поставување на својата цел (Ова е Aliexpress плаќање по правило, сите продавачот е иста)
Купувачот е одговорен за било кој ДАНОК и/или ДОЛЖНОСТ обвинет од страна на својата земја. Превозот :
Нарачки се испраќаат користејќи CNRAM/EMS/DHL/UPS/ФЕДЕКС и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Ние не бродот неделите.
Следење на Број и веб-сајт ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.

Спецификацијата

Тип:
Риба
Бренд Име:
LICAH
Fixure:
капак
Ширина:
200~206(bracket extend)
боја на светлина:
12000K бела, Сина, Мраз сина, Зелена, УВ
Светлината тело должина:
196cm
Светлината должина(со заградата):
200cm

Со стоката дадена додека купуваат