• Новак
  • -24 %
Рептил Вода, Храна За Јадење Лист Форма Сад Пластични Gecko Оброк Црв Внесувач

Рептил Вода, Храна За Јадење Лист Форма Сад Пластични Gecko Оброк Црв Внесувач

DEN 41.00
DEN 54.24

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Дизајниран за влекачи секојдневно полевање.
Направени од храна одделение пластика, безбедно да се користи.
Лист форма, блиски до природата.
Убава и компактен дизајн, лесно да се чисти.
Погоден за сите видови на желки, полу-водни желки, гуштери, gecko и други влекачи.
Спецификации :
Материјал : Храна Одделение ABS Пластика
Големина S : стан.12x9.5x1.3cm/4.72x3.74x0.51inch
Големина L : стан.15.4x12.4x1.8cm/6.06x4.88x0.71inch
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Миленичиња Вода за Јадење
'1* Ние го прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3* Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути 1* Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. 2* Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) 3* International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), 4*, исто Така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. 5* Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. 1* Ако не сте добиле вашата точка и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. 2*Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. 3* искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка. 4* ве Молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! 1* повратни информации од Корисниците е многу важна за нас. 2* ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, 3* ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisf.

Спецификацијата

Големина:
L, S
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Број На Модел На:
Миленичиња Вода За Јадење
Материјал:
Храна одделение ABS пластика
Бродови Од:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат