• Новак
Терариум за влекачи Транспарентна Пластична Кутија Инсекти Рептил Транспорт Одгледување во Живо Храна за Хранење Кутија G03 Капка брод

Терариум за влекачи Транспарентна Пластична Кутија Инсекти Рептил Транспорт Одгледување во Живо Храна за Хранење

DEN 161.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : За транспорт, одгледување и исхраната влекачи и amphibians Идеални за чување во живо храна и како привремена карантин зона Капакот се отвара во 2 делови од Пластика, лесен за чистење Транспарентна Пластична Кутија само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Пластични Големина : прибл. 19cmx12.5cmx7.5cm/7.48"x4.92"x2.95" Боја : Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Транспарентна Пластична Кутија (нема мало пакет)

Спецификацијата

Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
Пластични
Големина:
approx. 19cmx12.5cmx7.5cm

Со стоката дадена додека купуваат