• Новак
Британскиот националното знаме појас тока Европски и Американски стил појас додатоци

Британскиот националното знаме појас тока Европски и Американски стил појас додатоци

DEN 264.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
појас тока
Пол:
Жените
Тока Ширина:
6.2 cm
Тока Должина:
9.1 cm
Број На Модел На:
bu00094
Бренд Име:
Окелот
Шаблон Тип:
Геометриски

Со стоката дадена додека купуваат