• Новак
Дрва прашка прстен фидер материјал машина TF66 дрво фидер 6 тркала 6 брзина дрво фидер машина 220/380V 375W

Дрва прашка прстен фидер материјал машина TF66 дрво фидер 6 тркала 6 брзина дрво фидер машина 220/380V 375W

DEN 49584.00

Достапност
Достапно за нарачка


Дрва прашка прстен фидер материјал машина TF66 дрво фидер 6 6 тркала
брзина дрво фидер машина 220/380 V 375 W
Сликата покажува :
Опис :
Хранење брзина : (50 Hz) 3.5 / 7/8/12 / 16м / мин
(60 Hz) 4/7/8/9 / 9.5 / 14 / 19m / мин
Коњски сили : 1 / 2 HP
Се хранат тркала : 100 * 50mm * 6
Се хранат тркала отскокнување : 18mm
Напон : 20/380 V
Моќност : 375 W
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
TF66
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2292
хранење брзина:
(50Hz) 3.5 / 7/8/12 / 16м / min (60Hz) 4/7/8/9 / 9.5 / 14 / 19m / мин
Коњски сили:
1 / 2HP
се хранат тркала:
100 * 50mm * 6
Се хранат тркала отскокнување:
18mm
Напон:
220/380V
моќност:
375W

Со стоката дадена додека купуваат