• Новак
1pc Помине Уметност за Нега на Палета Dappen Пластичен Сад За Прав полски Мешање Акрилна Боја Убавина Алатка Ослободува hipping

1pc Помине Уметност за Нега на Палета Dappen Пластичен Сад За Прав полски Мешање Акрилна Боја Убавина Алатка

DEN 85.92

Достапност
Достапно за нарачка


Помине Уметност Dappen Пластични Палета
За Прав Полски Мешање
Карактеристики :
• Сосема нов и висок квалитет.
• Погодна за двете професионална употреба или лична употреба.
• За мешање помине уметност слика/боја за цртање.
• Таа е направена од високо квалитетни пластични, трајни доволно за вашата дневна usinge.
• Стапало дизајн, многу симпатична.
• Совршена за Прав или полски мешање.
• Големина : 16.5 cm x 10.5 см x 1.3 см.
Пакет се Вклучени : 1 компјутер Помине Уметност Палета

Спецификацијата

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Големина:
16.5cm * 10.5cm*1.3cm
Број На Модел На:
ноктите плоча
Материјал:
Пластични
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат