• Новак
  • -5 %
MOFE 9PCS Силикони Радијатор Црево За 850T5 / 850T5R / S70 / V70 1992-1998

MOFE 9PCS Силикони Радијатор Црево За 850T5 / 850T5R / S70 / V70 1992-1998

DEN 2490.00
DEN 2620.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја на располагање : Црвена, сина, жолта, црна, бела, виолетова, зелена, розова. Не minimun количество барање.
Со оригиналното лого Направен од 100% Силикони Автомобил апликација : 850 T5 850 T5 R S70 T5 V70 T5 1992 - 1998 Работна температура : -50 ~ 220 centigrade Работен Притисок : 0.3 да 0.9 Mpa Пука Притисок : 2 Mpa Полиестер, засилено : 2-8 ply достапни, 3 ply стандардна Големина толеранција : ±0.5 mm Ние можеме да произведуваат високи перформанси турбо и coolant црево црево колекции за Ауди, БМВ, Нисан, Mazda, Субару, Тојота, Хонда, МИТ, "ФОЛКСВАГЕН", итн. Многу од радијатор црево колекции, турбо колекции и интеркулер колекции може да се достапни за вас. Ако не го најдете она што го барате за, ве молиме контактирајте со нас и Место прилагодено цел. НИЕ можеме да произведуваат според вашите примероци или цртежи. Ако е потребно, вашето ЛОГО можат да се отпечатат на црева премногу. Oem цел е прифатливо, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага со нас за повеќе информации!!
9 × Силикони Coolant Радијатор Грејач Цевки, Црева за 850 T5 850 T5 R S70 T5 V70 T5 1992 - 1998 година

Спецификацијата

Објектот Тежина:
1.56kg
Година:
2014
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
100% Силикон
Име На Модел:
JX0003
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
8 Бои на располагање, добредојдовте прилагодено цел
Бренд Име:
MOFE
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Објектот Ширина:
20cm
Боја на располагање:
Сино / црвена / зелена / жолта / виолетова / црна / портокал/ розова
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Одговараат на:
V-o-l-v o

Со стоката дадена додека купуваат