• Новак
  • -5 %
Оригиналниот Замена на Делови Моќ За Нови 3DS копчето Switch Одбор НА OFF Одбор Клучните рампа Копчето Одбор

Оригиналниот Замена на Делови Моќ За Нови 3DS копчето Switch Одбор НА OFF Одбор Клучните рампа Копчето Одбор

DEN 378.00
DEN 397.44

Достапност
Достапно за нарачка

За Нова 3 DS копчето Switch Одбор НА OFF Одбор Клучните рампа Копчето Одбор
Ова е за Nintendo Нови 3 DS Контрола на Копчето Start Одбор

Спецификацијата

Со USB:
NO
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
за НОВА 3DS
is_customized:
NO
Nintendo Модел:
Nintendo 3DS
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Modle:
вклучете одбор
Состојба:
Нови
оригиналниот:
Yes
боја:
како слик

Со стоката дадена додека купуваат