• Новак
  • -22 %
Нови пристигнување растенија vs зомби се Соочуваат со Крпа/Бања Пешкир Обичај Микрофибер Материјал Крпи Големина 35x75cm, 70x140cm

Нови пристигнување растенија vs зомби се Соочуваат со Крпа/Бања Пешкир Обичај Микрофибер Материјал Крпи Големина

DEN 486.00
DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка


Нови пристигнување растенија vs зомби се Соочуваат со Крпа/Бања Пешкир Обичај Микрофибер Материјал Крпи Големина 35x75cm, 70x140cm Опис на Производот Големина : 35x75cm & 70x140cm ( изборен )
Боја : Како на сликата покажува
Тип : Лице Крпа / Бања Крпи
Материјал : 100% Микрофибер Материјал
Употреба : Спорт,Плажа,Пикник,Патување,Дома,Авион Итн
Применливи сезона : четири сезони
Дизајн : моден стил ( може да биде прилагодено дизајн, ве молиме контактирајте со нас ако треба)
Карактеристики 1. Здрава, мека и удобна, еколошки 2. Супер атмосфера и меки влошки,издржливи 3. Исклучително абсорбента ,не пилула или барака 4. Почетна крпи и миење со благ исчезнат губење на косата е нормален феномен 5. Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење 6. Компјутерски екран производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат
Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. 3.Ние не се Одговорни за вашата Царина. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Ако стоката се оштетени, ве молиме да не го потпише за цел, Не го потврди приемот на alibaba, контактирајте со нас во прв пат. Ве молиме оставете порака за да ми за вашите прашања и оштетени фотографии за нашиот производ, Што ќе го испратите на нови една за вас. Ако не сакате нова, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде некои наплата според производот штета. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express!

Спецификацијата

Големина:
35x75cm, 70x140cm
Расположливиот:
No
Функција:
машина перат
Бренд Име:
shunqian
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Микрофибер Материјал
Број На Модел На:
0907
Тежина:
0.2
Апсорпција:
11s-15s
Шема:
Печатени
Тип:
Се Соочуваат Со Крпа / Бања Крпи
Стил:
Модерна
Техника:
Ткаени
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Микрофибер Материјал
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
35x75cm & 70x140cm
боја:
како на сликата покажува
Функција:
Мека Супер Кул Уникатен Крпа
Тип:
Се Соочуваат Со Крпа / Бања Крпи
Е Прилагодена:
Поддршка Прилагодено Дизајн
Обликот:
правоаголник
Состојба:
Модерен Крпа
Слика:
растенија vs зомби

Со стоката дадена додека купуваат