• Новак
  • -16 %
JINGLANG Нови папокот Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Barbells Жолта Микс Розова Глеѓ Цвет Папокот Прстени За Жените Пирсинг Накит

JINGLANG Нови папокот Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Barbells Жолта Микс Розова Глеѓ Цвет Папокот Прстени

DEN 72.00
DEN 85.44

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGLANG
Број На Модел На:
JLDQKB1009
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Објектот Околу Големина:
18x18mm
Is_customized:
Yes
Тежина:
2.76 g

Со стоката дадена додека купуваат