• Новак
  • -5 %
НОВИ 8 КОМПЈУТЕРИ(4*НА,4*Б) LED ленти за LG INNOTEK DRT 3.0 42-А/Б Тип 6916L 1709B 1710B 1957E 1956E 6916L-1956A 6916L-1957A

НОВИ 8 КОМПЈУТЕРИ(4*НА,4*Б) LED ленти за LG INNOTEK DRT 3.0 42-А/Б Тип 6916L 1709B 1710B 1957E 1956E 6916L-1956A

DEN 2188.00
DEN 2303.52

Достапност
Достапно за нарачка

8 КОМПЈУТЕРИ(4*НА,4*Б) LED ленти заменет за нов LG INNOTEK DRT 3.0 42"-А/Б Тип 6916 L 1709 B 1710 B 1957 E 1956 E 6916 L-1956 A
Опис на производот LED Светлото Предност
Висока осветленост до 700 nits
Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа
Повеќе за заштеда на енергија
Широк опсег на примена
Повеќе еколошки
Лесно да се Инсталира
Карактеристики :
100% сосема нов!
Ленти должина се фиксни, не може да се намали.
Големина : 825mm*15mm
LED Количина : 8 led диоди (4+4)
Напон : 0-94 V
Светлината коло : 8series 0 паралелно
1 set=2 парчиња(1 buc е 400mm 4 LEDs+1pcs е 426mm 4 LEDs)
Производите се тестираат пред пратката,100% работи и 100% нови.
Нашите производи и оригинални производи во моделот и интерфејс се исти,па можете да остатокот увери за да се купи!
Превозот Метод време на испорака Поштенски Стандардна Нормална воздухопловната 7-22 дена за САД, Австралија, Нов Зеланд, Канада 10-28 дена да се велика БРИТАНИЈА, Јужна Африка Европската Јужна Америка Бесплатен превозот Брзина пост 3-7 бизнис дена ве Молиме потврдете плаќање со мене пред купување Политика на Враќање : Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара : Чекор 1 Контактирајте со нас преку центарот Чекор 2 се Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Чекор 3 Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4 Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање *Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации & ме Контактирате Доколку имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат ! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме да не'т двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Спецификацијата

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
6916L 1709B 1710B 1957E 1956E 6916L-1956A
Пакет:
Yes
Тип:
IDE Кабли
Производи Статус:
Акции
Со USB:
6916L 1709B 1710B 1957E 1956E 6916L-1956A
is_customized:
Yes
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака

Со стоката дадена додека купуваат