• Новак
  • -31 %
Продажба 20pcs Круг Бисер Цвет Шупливи Мини Круна Кристал Косата Игли Девојки Ангажман Партија Hairclips Мода Накит трговија на Големо

Продажба 20pcs Круг Бисер Цвет Шупливи Мини Круна Кристал Косата Игли Девојки Ангажман Партија Hairclips Мода

DEN 161.00
DEN 233.76

Достапност
Достапно за нарачка


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум/Кристал/Бисер
Боја : Како на сликите покажуваат
Големина : Како се покаже слика
Стил : Модерен,Убава И Популарна Дизајн
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени : 20pcs x Коса, игли
1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 3-12days; 2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена; 3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата; 4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас; 5. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Pinksee
Број На Модел На:
bi
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Тип:
Шноли
Метали Тип:
Легура
Стил:
Косата pin
Тип На Објект:
косата клип
клучен збор:
декорации во косата
боја:
Tvister коса
клучни зборови:
Adornos pelo
клучен збор :
круна
Key1:
свадба накит
key2:
Pinches para el pelo
копче 3:
headbands коса
копче 4:
diademas pelo

Со стоката дадена додека купуваат