• Новак
50mic(4mil) 5R A6 А4 Големина ПВЦ Јасно Сјајни 2Flap Laminating Торбичка Филм за Топла Laminator

50mic(4mil) 5R A6 А4 Големина ПВЦ Јасно Сјајни 2Flap Laminating Торбичка Филм за Топла Laminator

DEN 384.00

Достапност
Достапно за нарачка


А3 А4 А5 А6 ГОЛЕМИНА
Се применуваат на фото хартија laminating филм

Дебелина : 50 микрофон
Забелешка : големината на нормалниот опсег на грешки, ве молиме да се разбере
количина : 20 листови/торба за А4 големина 216*303mm
количина : 50 листови/торба за 5 R големина 189*135mm
количина : 50 листови/торба за 4 R големина 158*112mm
Ве молиме прочитајте ги спецификации пред купување
Поврзани производи се препорачува Ако сте заинтересирани за овој производ, кликнете на сликата за да ја отворите линк

Спецификацијата

боја:
A4 20 Листови, 5R 20 Листови, 4R 20 Листови
Тип:
Фото Хартија
Хартија Во Ролна:
Yes
Водоотпорен:
Yes
is_customized:
yes
Carbonless Хартија Тип:
no
Компатибилен Машина:
Боени машина
Каса Хартија Тип:
no
Големина:
a4
Слој Количина:
2
Рециклиран:
no
Бренд Име:
боја welbo
Број На Модел На:
50 микрофон
Сјајни:
yer
Пакување Тип:
opp
Материјал:
пвц laminating филм
Големина:
a4
Тежина:
50mic
Печатење Страна:
Yes
Квантитет На Пакет:
20
Пакување:
Кутија
Тип На Хартија:
no
Тип:
laminating филм

Со стоката дадена додека купуваат