• Новак
  • -5 %
Прекрасно Прошарана Легура Бисери Цвет Јасно Rhinestones Свадба Коса Лозата Headband Булчински Headpiece Коса Додатоци Пратилки

Прекрасно Прошарана Легура Бисери Цвет Јасно Rhinestones Свадба Коса Лозата Headband Булчински Headpiece Коса

DEN 775.00
DEN 815.52

Достапност
Достапно за нарачка


Прекрасни рачно изработени Кристал Rhinestones Бисери Свадба Коса додатоци за Коса Лозата Hairbands Булчински Headband Пратилки Жени
Материјал : Алуминиумски,Rhinestones,Кристали,Бисери
Големина : 20cm*2cm
Прилики : Свадбена,Ангажирање,Годишнина,Забава,Дневна

Спецификацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
SLBRIDAL
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SL-HS0254
Тип:
Hairbands

Со стоката дадена додека купуваат