• Новак
  • -8 %
7Pcs Виножито Џамбо Multicolor Молив Природно Дрво Сет Пенкала Уметност на Цртање Графити W15

7Pcs Виножито Џамбо Multicolor Молив Природно Дрво Сет Пенкала Уметност на Цртање Графити W15

DEN 150.00
DEN 162.72

Достапност
Достапно за нарачка

Тие се малку поголеми од редовните моливи, така наречени "Џамбо'. Тоа има триаголен облик на телото. Направен во Природно Дрво. Овие обоени моливи има четири бои во еден водството. Овие виножито обоени моливи не само што ќе enlight деца да се подготви, тоа ќе му даде еден со креативни ленти со размена на инстант задоволство. Еден може да се забавуваат користејќи ги овие моливи со ротирачки кога влечени или напишете, да создаде повеќе боја во еден единствен субјект. Навивачите на моливи би сакал тоа, како што ќе им овозможи уште користите молив за некои "неформална' забелешка и шарени scribble. Тоа може да се користи на темно обоени хартија за да се овозможи ознаки се покажат. Одлично за оние кои се толку добри во албум одлуки или дизајнирање на сопствената сезонски честитки. Бесплатно за вас молив острилка Материјал : Дрвен Молив должина : 17.5 cm/6.89" Острилка Големина : 2.6 x 1.5 x 1.2 см/1.02" x 0.59" x 0.47" Количина : 7 PCS/SET Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 6 x Моливи 1 x Молив Острилка

Спецификацијата

Доведе Боја:
Обоени
Број На Модел На:
5A50018-1009
Растворливи Или Не:
Pastille
Доведе Цврстина:
HB
Бренд Име:
OOTDTY

Со стоката дадена додека купуваат