• Новак
  • -5 %
30pcs 6 светла, 6V серија LED, нагласи леќа бар, Konka LCD TV, KDL48JT618A35018539 општи промени лента светилка, 36V

30pcs 6 светла, 6V серија LED, нагласи леќа бар, Konka LCD TV, KDL48JT618A35018539 општи промени лента светилка,

DEN 4236.00
DEN 4458.24

Достапност
Достапно за нарачка


30pcs 6 светла, 6 V серија LED, нагласи леќа бар, Konka LCD TV, KDL48 JT618 A 35018539 општи промени лента светилка, 36 V
Спецификација :
100% Сосема Нов Одличен квалитет;
Должина : 442mm*
Напон : 6 V секој светилки
LED КОЛИЧИНА : 6pcs со леќа
Бесплатен превозот
Брзина пост 3-7 бизнис дена ве Молиме потврдете плаќање со мене пред купување
Политика на враќање : Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара : Чекор 1 Контактирајте со нас преку центарот Чекор 2 се Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Чекор 3 Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4 Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање *Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации & Контактирајте ме
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат ! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме да не'т двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Било какви проблеми што се среќаваат ве молиме контактирајте со нас за порамнување. Ние ве уверам дека ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Спецификацијата

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
Пакет:
Yes
Тип:
LED светлото ленти
Производи Статус:
Акции
Должина:
442mm
LED КОЛИЧИНА:
1piece=6LED

Со стоката дадена додека купуваат