• Новак
  • -5 %
3pcs/set 630mm*12mm 7/8leds A1A2 LED Осветлување Светилки Ленти за LG 32ROW2.1 Rev0.9 ТВ 6916L-1106A/1105A /1204/1205 Нови

3pcs/set 630mm*12mm 7/8leds A1A2 LED Осветлување Светилки Ленти за LG 32ROW2.1 Rev0.9 ТВ 6916L-1106A/1105A

DEN 1272.00
DEN 1338.24

Достапност
Достапно за нарачка


3pcs/set 630mm*12mm 7/8leds LED Осветлување Светилки LED Ленти за LG 32 инчен LCD ТЕЛЕВИЗОР 6916 L-1106 A/6916 L-1105 A
Спецификација :
100% Сосема Нов Одличен квалитет;
Должина : 630mm*12mm (L x W )
Конектор : 2pin
Пакетот вклучува : 1 buc 8leds( А2 ) +2 парчиња 7leds( А1 )
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е истиот,На броеви ќе биде различен,Но, во истиот облик и функција.Облик како на сликата,сите тие 63cm должина.Ако само сакате А1 или А2,ве молиме контактирајте ме, ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.
Превозот и предавање на Стандардна меѓународна воздухопловната со следење на број е нашата склопот на превозот метод. Јас исто така, може да нуди и други изразат пост , ако ви треба да се дојде брзо, можете да ме контактирате за да плаќате дополнително за поштарина . Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат. Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас. Превозот метод време на испорака Поштенски Стандардна Нормална воздухопловната 7-22 дена за САД, Австралија, Нов Зеланд, Канада 10-28 дена да се велика БРИТАНИЈА, Јужна Африка Европската Јужна Америка Бесплатен превозот Брзина пост 3-7 бизнис дена ве Молиме потврдете плаќање со мене пред купување Политика на Враќање : Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара : Чекор 1 Контактирајте со нас преку центарот Чекор 2 се Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Чекор 3 Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4 Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање *Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации & ме Контактирате Доколку имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат ! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме да не't двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Било какви проблеми што се среќаваат ве молиме контактирајте со нас за порамнување. Ние ве уверам дека ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Спецификацијата

Број На Модел На:
ГИ И L SLED 2012SGS46 7030L 64 REV1.0
Бренд Име:
UNIMASOW
Пакет:
Yes
Тип:
LED светлото ленти
Производи Статус:
Акции
Големина:
630*12mm
користат за:
32 инчен Екран
Напон:
0-90V

Со стоката дадена додека купуваат