• Новак
  • -5 %
NISHINE 3pcs/многу Новороденче Headband Слаби Мека Најлон Headband Стара Цвет Лак Лента Цвет Бебе Девојка Headband Божиќ Подарок

NISHINE 3pcs/многу Новороденче Headband Слаби Мека Најлон Headband Стара Цвет Лак Лента Цвет Бебе Девојка Headband

DEN 118.00
DEN 123.84

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
: ) : ) : ) Добредојдовте на NISHINE Продавница! : ) : ) : )
Карактеристики :
Направени од мека плетени ткаенини, се протега и многу удобен за носење.
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear.
Спецификации :
Предмет Тип : Headband&headwear
Боја : 10 бои.
Пол : Унисекс
Материјал : Полиестер
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Мода
Тежина : Околу. 15g / многу
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.
Пакет Листата :
3pcs*headband

Спецификацијата

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Возраст Опсег:
0-1M,1M,2M,3M,4M,5M,6M,7M,8M,9M,10M,11M,12M,13M,14M,15M,16M,17M,18M,19M,20M,21M,22M,23M,24M,25M,26M,27M,28M,29M,30M,31M,32M,33M,34M,35M,3T,4T,5T,6T,7T,8T,9T,10T
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер,Ткаенина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер,Ткаенина
Тип:
Headband
Тип На Објект:
Headwear
боја:
10 Бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
Elastic size
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Со стоката дадена додека купуваат