• Новак
  • -12 %
Само едно парче 32a 34a силикони на градите градник влошки за mastectomy мали гради девојка лажни гради форма природни безалкохолни

Само едно парче 32a 34a силикони на градите градник влошки за mastectomy мали гради девојка лажни гради форма

DEN 1128.00
DEN 1282.08

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. На силиконски гради форма е направен во 100% медицински одделение силиконски и врвен квалитет. 2. Формата е животот-како на телесната тежина и се чувствуваат како вистински гради. 3. Одделени Силиконски Гради, Треба градник поддршка или да се спроведе од страна на градник 4. Безбедност на обновливи и лесно чистење на рака мие само. Спецификации : ( Големина еден градите ) Должина : 13cm/ 5.1" Ширина : 9cm/ 3.5" Висина/Дебелина : 4.5 cm/ 1.7" Тежина парче : 150g/ 0.3 Ibs Боја : Само Голи Тонот на кожата се достапни Пакет содржина : 1 x 150g/парче Одделени Teardrop Силиконски Гради се Длабоко Конкавна Забелешка : 1. Големина : Поради различни мерења, ве молиме прифатете 1~3 cm грешки .
2. Тежина : Како сите силиконски гради се направени со раце, ве молиме прифатете 10~100 грама разлика .
3. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика . Објектот е спакуван тајно. Никој не може да знаат што е внатре. ПЛАЌАЊЕ
Многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни Картички,Web Money,Qiwi Паричник, Boleto,SOFORT Банкарство, ТТ и Western Union . За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
2. Времето во транзит : Нормално, DHL,FEDEX,UPS-от време на испорака : 4~10 дена; ЕМС : 15~27 дена;Воздух Пост : 10~60 дена . Ние не обезбеди за испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3. Објект за Обработка на Време : Претежно, Ние ќе го испрати предметот во рок од 2~7 работни дена откако вашата уплата е завршен .(На подолг одмор во Кина или други фактори ќе биде доцнење)
4. Оддалечена област : Сите трошоци не вклучувајќи оддалечена област дополнителни трошоци ; ако вашата адреса е оддалечена област една, купувачот мора да плати дополнителни трошоци пред превозот, или ние ќе ги испрати со други превозот методи како ЕМС или Пост Воздух Mail.
5. Увоз Даночни : купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и увозните даноци.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка, ако сакате да се вратите, Или да се врати од страна на вашиот локалните обичаи, ако не направи царинење, ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална состојба, без користење, нема штета .
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
QIAOZHOU
Големина:
XXS
Број На Модел На:
LTACT-300
Тежина:
150 g
Големина:
1 pair/ box
Количина:
1 пар
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
боја:
голи тонот на кожата
Големина:
32a 34a silicone pads
Стил:
Одделени Силиконски Гради Без Ремени Без Лепило Без Градник
Обликот:
Триаголник форма имаат Длабоки Конкавна
Продажбата на моделот:
Retail & Drop Превозот И Трговија На Големо&Фабрика За Директна Продажба
Употреба:
Жена Mastectomy Crossdresser Трансвестит Трансвестити Влечете Кралицата
Облека Нега:
Рачно миење Само

Со стоката дадена додека купуваат